Kraty rolowane
 
 


Foto
Foto
Foto
Foto

Kraty rolowane mają zastosowanie wszędzie tam gdzie ekspozycja czy dostęp światła są równie ważne co zabezpieczenie pomieszczenia. Mogą być zamontowane w witrynach sklepów, oknach czy drzwiach biur, pasażach, magazynach. Wysoka jakość użytych materiałów do wykonania kraty gwarantują długą jej żywotność oraz estetyczny wygląd produktu co pozwala zamontować kartę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nie zajmują wiele miejsca nad otworem, a otwarte całkowicie chowają się do obudowy.


Chcąc sprostać tym oczekiwaniom oferujemy kratę rolowaną wykonaną z wysokogatunkowego stopu aluminium.
 

Bezpieczeństwo

Rolowana krata to bezpieczne rozwiązanie. Wyposażona może być w poniższe rodzaje zabezpieczeń:

  • zabezpieczenie przed samoczynnym rozwinięciem się pancerza (hamulec bezpieczeństwa),
  • zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się kratą,
  • awaryjny ręczny system otwierania kraty.


Funkcjonalność

Rolowane kraty to rozwiązanie wszechstronne. Kratę zamontować można zarówno w obiektach już istniejących jak i w nowopowstających. Podstawową funkcją i zaletą kraty rolowanej jest zabezpieczenie obiektu przy jednoczesnej możliwości:

  • prezentacji ekspozycji
  • zapewnienia właściwej wentylacji w pasażach i garażach podziemnych, parkingach wielokondygnacyjnych,


Napęd i sterowanie kraty rolowanej

Krata rolowana podnoszona i opuszczana jest za pomocą siłownika elektrycznego. Sterowanie kratą odbywa się za pomocą przełącznika umieszczonego wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia. Wybrane kombinacje urządzeń sterujących zapewniają wysoki komfort obsługi. W zależności od potrzeb zastosować można sterowniki radiowe lub przełączniki kluczowe umożliwiające obsługę kraty z zewnątrz.
 

Krata rolowana może być wykonana:

  • profil kratowy, aluminiowy, tłoczony, gięty w kształcie sinusoidy, z prętami poziomymi ze stali szlachetnej, możliwy do zastosowania w kratach o szer. max 5m i max powierzchni 16m2, dostępny wyłącznie w kolorze srebrnej anody.
  • profil PEK 80 i PER 77 (kratka) wykonany z wysokogatunkowego stopu aluminium pokrytego lakierem proszkowym odpornym na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, w bogatej gamie kolorystycznej wg palety RAL.
 

 
Kędzierzyn-Koźle, al. Aleja Jana Pawła II 52
tel./fax: +48 77 4817980
e-mail: biuro@luxus-okna.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS